BİZ KİMİZ

Şirketimizin temelleri Mehmet Altunkapak (1926-1994) tarafından Isparta’da atılmıştır. Ağırlıklı olarak sac, silme ve kare demiri satışı ile iştigal eden Mehmet Altunkapak 1962 tarihinde Isparta’da silme ve kare demiri çeken bir haddehane kurmuştur.

8 yıl süren bir sanayicilik deneyiminden sonra haddehaneyi satıp ticarete devam etmiştir. 1974 yılına kadar oğlu Şenel Altunkapak ile birlikte çalışan Mehmet Altunkapak bu tarihte görevi Şenel Altunkapak’a devretmiştir. Şenel Altunkapak profil, boru, sac satışına inşaat demiri satışı da ilave etmiştir. 1988 yılında Altunkapak Demir Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurmuş, vizyonu gereği Antalya’ya bir şube açmış ve kendisi de Antalya’ya yerleşmiştir. 1999 yılında oğlu Mehmet Mete Altunkapak yurtdışındaki eğitimini tamamlayıp Isparta şubesinde çalışmaya başlamıştır. 2002 yılında şirketimizin merkezi Antalya’ya taşınmıştır.

2006 yılında Şenel Altunkapak aktif ticaret hayatından çekilmiş yönetim kurulu başkanlığını oğlu Mehmet Mete Altunkapak ‘a devretmiştir. Altunkapak Demir Sanayi A.Ş. 1950 yılından bugüne demir çelik sektöründe kalite, güven ve saygınlıkla üç kuşaktır hizmet vermeye devam eden bir şirkettir. İnşaat demiri, çelik hasır, filmaşin ve çelik konstrüksiyon malzemeleri toptan ve perakende satışı yapmaktayız.

2850 m² kapalı alanda 4 adet depomuz, 9 adet tır filomuz ve yüzlerce çeşit ürün stoğumuz ile siz müşterilerimize kaliteli ürün, hızlı teslimat ve rekabetçi fiyatlarla hizmet etmekteyiz. 60 yılı aşkın tecrübe, bilgi birikimi ve altyapısı ile şirketimiz Türkiye’nin her bölgesine hitap etmektedir.

Gelişen pazarın gereksinimlerine göre müşterilerimize yeni ve kaliteli ürünleri yerinde, zamanında doğru, güvenilir, hızlı ve daha etkin kullanıp en uygun fiyat garantisiyle teknolojik imkanları kullanarak sunmak ana hedefimizdir.
Kaliteden ödün vermeyerek, müşteri beklentilerini dikkate alıp beklentinin ötesinde kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetini de esas alarak; nervürlü inşaat demiri ve konstrüksiyon çelikleri ile sektöründe öncü firmalardan olmak.
  • Hız
  • Kalite
  • Müşteri Memnuniyeti
  • İş Sağlığı ve Güvenliği
  • Süreklilik
  • Güven
  • Yasal Şartlara Uygunluk

LOJİSTİK

1988 yılında kurulan ve 2002 yılından beri Antalya’da hizmetine devam eden Altunkapak Demir San. ve Tic. A.Ş. inşaat demiri ve çelik konstrüksiyon ürünleri satışı yanı sıra Türkiye çapında lojistik hizmeti de vermektedir.

Açık kasalı ve damperli araçlarımız ile şehir içi ve şehirlerarası yük taşıma hizmeti vermekteyiz. Hızlı teslimat, güven ve müşteri memnuniyeti ana hedefimizdir.


İNŞAAT

2015-2016 YILI YAPIMINI TAMAMLADIĞIMIZ İNŞAAT PROJEMİZ